آخرین اخبار سینما تلویزیون و چهره ها برجسته

حاشیه های سینما و تلویزیون و فوتبال از چهره را اینجا دنبال کنید

آخرین اخبار سینما تلویزیون و چهره ها برجسته

حاشیه های سینما و تلویزیون و فوتبال از چهره را اینجا دنبال کنید

آخرین اخبار سینما تلویزیون و چهره ها برجسته

پیوندهای روزانه
پیوندها

۷ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

جانبازان اعصاب و روان

علی رضا محمدی قصد دارد زمستان سال جاری نمایش «خیزاب» با موضوع جانبازان اعصاب و روان را در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه ببرد؛ اثری که ادای دین به این جانبازان است.

علی‌رضا محمّدی هنرمند عرصه سینمای مستند و تئاتر که قرار است در سال جاری نمایش «خیزاب» را روی صحنه ببرد درباره اینکه چرا بین تجربه قبلی (سال ۸۹ نمایش «سنگ و سبو») و اثر جدید خود در عرصه کارگردانی تئاتر فاصله زمانی ۷ ساله ای وجود داشته است به خبرنگار مهر گفت: به نظر من فاصله بیش از این میزان بین ۲۲ اثر هم به شرط تأثیرگذار بودن آن، هیچ  اشکالی ندارد. متأسفانه مشاهده می شود که برخی از دوستان هر سال و در هر شرایطی باید در تئاتر حاضری بزنند، در حالی که شاید حضور و اثری که به صحنه می برند تأثیر و عمق لازم را نداشته باشد. یک اثر در موعد خود شکل می گیرد و برخورد آماری یا تاریخ حضور مجدد در سال یا سال های بعد، نوعی ساده بینی به پدیده تأثیرگذار نمایش است. البته این صحبت من به این مفهوم نیست که خدایی ناکرده نمایش های ما کم ارزش هستند.

  • hashem mohammadi

زمان اکران «ملی و راه های نرفته اش» به زودی مشخص می‌شود

hashem mohammadi | شنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۲۳ ب.ظ

ملی و راه های نرفته اش

تهیه کننده فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» تاکید کرد به زودی زمان اکران این فیلم مشخص می شود.

محمد نیک بین تهیه کننده فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» به کارگردانی تهمینه میلانی به خبرنگار مهر گفت: فیلم  سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» به کارگردانی تهمینه میلانی بعد از دریافت پروانه نمایش به شرکت پخش هدایت فیلم سپرده شد تا بهترین زمان برای اکران آن در نظر گرفته شود.

  • hashem mohammadi